اطلاعیه ها - آرشیو

فراخوان اعطای تسهیلات اشتغال تبصره ۱۸

به اطلاع کلیه صاحبین کسب وکار حقیقی و حقوقی دارنده مجوز فعالیت از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود می رساند؛ در راستای سرمایه گزاری و توسعه خدمات، فعالیت ها و ایجاد اشتغال جدید در حوزه سلامت، به متقاضیان دارای طرح توجیهی از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ تسهیلات پرداخت می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

قابل توجه کلیه دانشجویان

به اطلاع می رساند ، به علت ثبت نشدن شماره تلفن همراه دانشجویان در پرتال صندوق رفاه که با کد ملی آنها همخوانی ندارد لازم است شماره تلفن همراهی در پرتال صندوق رفاه ثبت شود و یا به امور دانشجویی اعلام نمایند که سند مالکیت آن به نام دانشجو باشد، در غیر اینصورت نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

ادامه مطلب

فراخوان معرفی دانشجوی استعداد درخشان پژوهشی (بند ک) سه ماهه سوم ۱۴۰۲

دانشجویان واجد شرایط حداکثر تا ۳۰، آذرماه ضمن تکمیل مستندات در سامانه پژوهان، درخواست خود را در قالب پیام در همان سامانه (به منیره بسطامی، کارشناس فناوری اطلاعات) جهت رسیدگی مطرح فرمایند و همچنین پس از ثبت درخواست در سامانه پژوهان، در یکی از شبکه های اجتماعی ایشان با شماره (۰۹۳۸۰۶۵۷۴۴۸) پیام دهند.

ادامه مطلب

ثبت نام شانزدهمین المپیاد دانشجویی

با عنایت به تصمیم گیری رئیس کمیته فنی المپیاد دانشجویان علوم پزشکی حیطه های شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی به شرح ذیل اعلام می گردد. دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه و ثبت نام نمایند.

ادامه مطلب

دومین جشنواره ملی فناوری های توانبخشی

این جشنواره توسط دانشگاه توانبخشی و سلامت اجتماعی و با مساعدت دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درمورخ پنجم دیماه سالجاری برگزارمی گردد.

ادامه مطلب