اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

"آگهی مزایده "

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود در نظر دارد اموال مازاد بر نیاز و اسقاط مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند .

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیاری تخصصی بالینی

براساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیاری تخصصی بالینی دانشگاه، به اطلاع می رساند: زمان ثبت نام پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان از مرکز سنجش آموزش پزشکی، متعاقبا اعلام می گردد .

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آگهی مناقصه عمومی واگذاری خدمات عمومی دستیار دندانپزشک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد نسبت به واگذاری خدمات عمومی دستیار دندانپزشک مطابق با نسخه ۱۹ دستورالعمل اجرایی برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی (و نسخ بعدی) در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان های شاهرود و میامی به بخش غیر دولتی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به شرکت های صلاحیت دار و واجد شرایط اقدام نماید

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه دارویی

قابل توجه مراکز درمانی و داروئی: عطف به نامه شماره ۶۶۵/۳۰۴۶۷ مورخ ۹۸/۴/۱۶ سازمان غذا و دارو، به اطلاع می رساند قرص لوزاور ۲۵ میلی گرم (لوزارتان پتاسیم) سری ساخت های ۲۸۱۹۰۰۱ و ۲۸۱۹۰۰۲ و ۲۸۱۹۰۰۳ و ۲۸۱۹۰۰۴ و قرص لوزاور ۵۰ میلی گرم (لوزارتان پتاسیم) سری ساخت های ۲۹۱۹۰۰۳ و ۱۹۱۹۰۰۴ ساخت شرکت اکتوورکو، به دلیل وجود ناخالصی در ماده اولیه، قابل مصرف نبوده و غیرمجاز اعلام می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه غذایی

با عنایت به نامه شماره ۲۹۹۶۵/۶۷۵/د مورخ ۹۸/۳/۲۷ سازمان غذا و دارو، محصولات ذیل به دلیل نداشتن پروانه های بهداشتی و یا جعل پروانه، غیرمجاز اعلام می گردند. ترشی و شوریجات کبیر کرمان- نمک خوراکی شورریز- نمک دریاچه قم (شهاب)- معجون کنجد عسلی کام لی (شهامتی)- نمک دانه به دانه- نمک خوراکی سلول

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان برتر در سامانه نخبگان

با عنایت به اجرای آیین نامه "پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور" و با توجه به برنامه ملی نخبگان مبنی بر توسعه دایره نخبگان و امکان بهره مندی دانشجویان برتر همه دانشگاههای استان از تسهیلات بنیاد، سهمیه ای برای مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاههای استان لحاظ شده است.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

فراخوان استقرار در مرکز رشد فناوری سلامت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:بدین وسیله به اطلاع می رساند، مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نظر دارد به منظور حمایت از شرکت های فناور نوپا نسبت به پذیرش تعداد محدودی شرکت که دارای شرایط ذیل می باشند، اقدام نماید:

ادامه مطلب