اطلاعیه ها - آرشیو

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۱۴۰۱ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند مراحل ثبت نام بصورت الکترونیکی انجام می شود دانشجویان محترم ثبت نام اینترنتی خود تکمیل نموده و کد رهگیری نمایند. تکمیل فرم تعهدنامه به منظور تایید مدارک ارسالی که از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی انجام شده ضروریست

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع Ph.D سال ۱۴۰۱

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم مقطع Ph.D سال ۱۴۰۱ دانشگاه؛ به اطلاع می رساند، ثبت نام این دانشگاه بصورت الکترونیکی/ آنلاین بوده و پذیرفته شدگان محترم می بایست از طریق لینک زیر ثبت نام خود را تکمیل نموده و شماره دانشجویی دریافت نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام ازدواج

وام ازدواج صرفا به دانشجویان دوره روزانه غیر شهریه پرداز که درحال تحصیل عقد رسمی نموده اند برای یک نوبت و حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ عقد رسمی با سرانه ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تعلق می گیرد..

ادامه مطلب

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی (سال ۱۴۰۱)

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان محترم چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی به اطلاع می رساند، پذیرفته شدگان محترم می بایست با در دست داشتن مدارک مندرج ذیل در روزهای سه شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ و چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ جهت ثبت نام به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان محترم مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ دانشگاه؛ به اطلاع می رساند، ثبت نام این دانشگاه به شیوه غیر حضوری / الکترونیکی بوده و دانشجویان محترم می بایست از طریق لینک زیر ثبت نام خود را تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.

ادامه مطلب