اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه برنامه های گروه معارف نیمسال اول ۱۳۹۹

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند برنامه و لینک کلاس های مجازی گروه معارف در سامانه اسکای روم بارگزاری گردیده دانشجویان می توانند جهت شرکت در این کلاس ها به آدرس زیر مراجعه نمایند

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند بدلیل بیماری کرونا مراحل ثبت نام بصورت الکترونیکی انجام می شوددانشجویان محترم ثبت نام اینترنتی خود را تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. تکمیل فرم تعهدنامه به منظور تایید مدارک ارسالی که از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی انجام شده ضروری است .

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه جذب نیرو

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود در نظر دارد در راستای تامین و تکمیل کادر درمانی خود در رشته پرستاری نسبت به بکارگیری افراد متقاضی در سپری نمودن و یا تمدید طرح نیروی انسانی اقدام نماید. متقاضیان واجد شرایط در سامانه رشد ثبت نام نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ دانشگاه؛ به اطلاع می رساند، بدلیل پاندمی بیماری کرونا کلیه مراحل ثبت نام این دانشگاه بصورت الکترونیکی/ اینترنتی بوده و دانشجویان محترم می بایست از طریق لینک زیر ثبت نام خود را تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

فراخوان کشوری پذیرش دانشجویان استعداد درخشان و دارندگان مدال المپیادهای علمی در دوره کارشناسی ارشد مجازی آموزش پزشکی

بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درخصوص تحصیل همزمان دانشجویان استعداد درخشان و رتبه های برتر المپیادهای علمی و تفاهم نامه فی مابین معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی، امکان پذیرش و تحصیل دانشجویان دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) در دوره کارشناسی ارشد مجازی آموزش پزشکی در نیم سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم گردیده است.

ادامه مطلب