اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی۹۷-۱۳۹۶

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ دانشگاه، به اطلاع می رساند، ثبت نام در روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه اعلام می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه اهدای جوایز به دانش آموزان ممتاز کارکنان دانشگاه سال ۹۶

به منظور افزایش انگیزه تحصیلی فرزندان کارکنان محترم شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی،خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود هدایای ارزنده ای بر اساس معدل کل در مقاطع تحصیلی مختلف اهدا می نماید.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه شماره ۲ راهنمای تکمیل و بارگذاری مدارک ثبت نامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۶

ضمن تبریک مجدد به پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۶ به اطلاع می رساند:پذیرفته شدگان می بایست مدارک مربوطه را به صورت فایل تصویر (Scan شده) تهیه نموده سپس با ورود به آدرس سامانه ثبت نام (http://int.shmu.ac.ir/Samaweb/Login.aspx) در قسمت نوع کاربری گزینه "دانشجویان جدیدالورود" را انتخاب و با درج کدملی وکلمه عبور (شماره داوطلبی) وارد سیستم شده وپس از مطالعه کامل راهنمای سیستم به ترتیب صفحات مربوطه در سامانه را تکمیل و مدارک مورد نیاز را در آن بارگذاری نمایید و در پایان، پس از اخذ کد رهگیری ، اطلاعات تکمیل شده را چاپ و در روز تحویل مدارک به آموزش دانشکده مربوطه ارائه نمایید .

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۹۷-۹۶

بنا به اعلام معاونت آموزشی دانشگاه ضمن تبریک به پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برنامه زمانی ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ علوم پزشکی شاهرود به شرح ذیل اعلام می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیار تخصصی رشته روانپزشکی

بنا به اعلام معاونت آموزشی دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیار تخصصی رشته روانپزشکی، به اطلاع می رساند، پذیرفته شدگان می بایست پیش از آغاز فرآیند ثبت نام، در معیت نمایندگان حقوقی دانشگاه در یکی از دفاتر اسناد رسمی حاضر، و مطابق با سهمیه قبولی نسبت به سپردن تعهد محضری اقدام نمایند. پس از تنظیم سند تعهد، سند تنظیمی از دفترخانه اخذ، و به همراه مدارک ذیل به دفتر حقوقی دانشگاه مراجعه گردد:

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیار تخصصی

بنا به اعلام معاونت آموزشی دانشگاه به اطلاع پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره آزمون دستیار تخصصی بالینی می رساند: پذیرفته شدگان می بایست پیش از آغاز فرآیند ثبت نام، در معیت نمایندگان حقوقی دانشگاه در یکی از دفاتر اسناد رسمی حاضر، و مطابق با سهمیه قبولی نسبت به سپردن تعهد محضری اقدام نمایند. پس از تنظیم سند تعهد، سند تنظیمی از دفترخانه اخذ، و به همراه مدارک ذیل به دفتر حقوقی دانشگاه مراجعه گردد.

ادامه مطلب