اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان پنجاهمین دوره آزمون دستیار تخصصی (سال ۱۴۰۲)

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان محترم پنجاهمین دوره آزمون دستیار تخصصی به اطلاع می رساند، پذیرفته شدگان محترم می بایست با در دست داشتن مدارک مندرج ذیل در یکی از روز یکشنبه مورخ ۲۶/۶/۱۴۰۲ الی چهارشنبه مورخ ۲۹/۶/۱۴۰۲ جهت ثبت نام به آدرس ذیل مراجعه نمایند. شروع دوره از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱/۷/۱۴۰۲ در واحد آموزش مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) می باشد.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان محترم مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ به اطلاع می رساند، ثبت نام این دانشگاه به شیوه غیر حضوری/ آنلاین بوده و دانشجویان محترم می بایست از طریق لینک زیر ثبت نام خود را انجام؛ و کد رهگیری دریافت نمایند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

اعلام محل برگزاری آزمون پایان‌ترم تابستانی ۱۴۰۲ دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

طبق تقویم زمانبندی آزمون های ترم تابستان ۱۴۰۲ مندرج در وب سایت دانشگاه علوم پزشکی هوشمند ، دانشجویان محترم جهت شرکت در آزمون به دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دانشکده پزشکی طبقه اول سالن آزمون های مجازی مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت خبر داد

شروع ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت از عصر امروز

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت با اشاره به شروع ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت از عصر امروز، گفت: متقاضیان می توانند برای دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه کنند.

ادامه مطلب

اطلاعیه پمفلت سامانـدهی وضــعیت عطاری ها

با عنایت به تخلفات متعدد برخی از عطاری ها درخصوص عرضه محصولات فاقد مجوز بهداشتی و بعضًا آسیب رسان برای افرادجامعه به جهت سامانـدهی وضــعیت عطاری ها، پمفلت آموزشـی عطاری ها توسط معاونت غذا و دارو تهیه شده است

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

کارگاه حضوری تابستانه برگزار می شود

کارگاه های حضوری تابستانه کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشکده پزشکی با همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه در بیمارستان امام حسین (ع) با موضوع روش تحقیق توسط برگزار گردید.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

برگزاری کارگاه مجازی تابستانه

کارگاههای مجازی تابستانه کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشکده پیراپزشکی با همکاری کتابخانه مرکزی دانشگاه در حیطه های زیر برگزار گردید

ادامه مطلب

آگهی انجام امور حسابرسی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد انجام امور حسابرسی (انتخاب حسابرس) سال ۱۴۰۳ خود را از طریق انجام استعلام و پس از طی فرایند مربوطه برابر دستورالعمل مصوب هیات امنای دانشگاه، به موسسات حسابرسی که دارای توان، تجربه و سوابق حرفه‌ای مفید در دستگاه‌ها و نهادهای بخش عمومی به ویژه دانشگاه‌ها و شرکت‌های دولتی را دارند واگذار نماید

ادامه مطلب