اطلاعیه ها - آرشیو

مشمولین محترم گروه هدف مورد نظر در سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی

بدین وسیله به استحضار می رساند مرکز آموزش مداوم جامعه پزشکی دانشگاه اقدام به برگزاری کنفرانس های حضوری مدیریت و درمان بیماران با سکته حاد قلبی (کد ۲۴۷)​ در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ اخلاق حرفه ای در پرستاری​ در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ داروهای ترالی اورژانس و محاسبات دارویی​ در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ نموده است.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان محترم مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ به اطلاع می رساند، ثبت نام در روزهای دوشنبه ۲۲/۸/۱۴۰۲ و سه شنبه ۲۳/۸/۱۴۰۲ به صورت حضوری انجام می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

اطلاع رسانی جذب نیروی پرستاری و هوشبری شاهرود و میامی

با توجه به اینکه دانشگاه در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی پرستاری و هوشبری مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) و نیروی پرستاری و هوشبری و اتاق عمل بیمارستان امام رضا میامی (ع) اقدام به جذب نیرو از طریق شرکت اسطوره سازان فجر شاهرود نماید، لینک شرکت جهت اطلاع رسانی به منظور ثبت نام ارسال می گردد.

ادامه مطلب

جذب نیروی آشپز و کمک آشپز توسط شرکت کلان سازه نقش جهان طرف قرارداد با دانشگاه

مقرر گردید شرکت کلان سازه نقش جهان نسبت به جذب نیروی آشپز و کمک آشپز با مشخصات زیر اقدام نماید. متقاضیان می توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ با به همراه داشتن کپی مدارک شناسایی( شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی و سوابق کاری) در محل سلف سرویس معاونت دانشجویی به آقای مهدی جلال وند از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ جهت ثبت نام مراجعه نمایند. همچنین زمان و مکان مصاحبه تخصصی از طریق پیامک / تماس تلفنی به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد

ادامه مطلب