• ۰۳:۱۶ - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت

در لینک زیر می توانید برنامه هفتگی دانشجویان را مشاهده نمایید

تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم شاغل به تحصیل دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقویم دانشگاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت عمومی

برای دریافت برنامه هفتگی رشته بهداشت عمومی به لینک زیر مراجعه نمایید

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت محیط

بر روی لینک عنوان کلیک کنید

برنامه هفتگی دانشجویان بهداشت حرفه ای

بر لینک عنوان برای مشاهده برنامه هفتگی کلیک کنید
دومین روز کارآموزی ارزیابی جامعه

دومین روز کارآموزی ارزیابی جامعه

در دومین روز کارآموزی دانشجویان با حضور در معاونت بهداشتی دانشگاه (ساعت ۸ تا ۹:۳۰) با ساختار شبکه بهداشت شهرستان و الگوی ارایه خدمات در مراکز آشنا شدند. در ادامه به مرکز بهداشتی شهرک ولیعصر محل انجام ارزیابی جامعه مراجعه نمودند. در ابتدا دکتر خسروی در حضور مسوول و کارشناسان مرکز اهداف برنامه کارآموزی را تشریح نمودند.در این جلسه دانشجویان با نقشه منطقه و پرسنل مرکز آشنا شدند. در ادامه از منطقه تحت بررسی با حضور آقای دکتر خوشقدم رییس مرکز بازدید میدانی به عمل آوردند.
شروع دوره کارآموزی "ارزیابی جامعه" دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

شروع دوره کارآموزی "ارزیابی جامعه" دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

کارآموزی ارزیابی جامعه با هدف ارزیابی وضعیت سلامت جامعه و اولویت بندی آنها از طریق روشهای علمی طراحی شده تا در نهایت با اجرای پژوهش های مبتنی بر جامعه نسبت به شناسایی عوامل و ارایه برنامه عملیاتی مرتبط با مشکل اقدام نمایند. این ارزیابی به صورت تیم های چهار نفره به مدت دو هفته در منطقه شهرک ولیعصر انجام می شود.
گارگاه آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته (GEE)

گارگاه آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته (GEE)

سومین کارگاه آموزشی گروه اپیدمیولوژی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با عنوان "آنالیز داده های همبسته به روش معادلات برآورد تعمیم یافته" در یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ برگزار خواهد شد. از علاقمندان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دعوت می شود برای ثبت نام به معاونت تحقیقات و فناوری سرکار خانم عطایی مراجعه نمایند حضور دانشجویان کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی الزامی است.
برگزاری کارگاه آنالیز داده های بقا

برگزاری کارگاه آنالیز داده های بقا

دومین کارگاه آموزشی گروه اپیدمیولوژی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با عنوان "آنالیز داده های بقا" در مورخ ۶/۱۲/۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. از علاقمندان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دعوت می شود برای ثبت نام به معاونت تحقیقات و فناوری سرکار خانم عطایی مراجعه نمایند حضور دانشجویان کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی الزامی است
برگزاری کارگاه GIS برای دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

برگزاری کارگاه GIS برای دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

کارگاه آشنایی با نرم افزار Arc-GIS در مورخ ۲۸ آبان ماه جهت آشنایی دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی با نحوه رسم توزیع مکانی بیماریها برگزار گردید. در این کارگاه سرکار خانم دکتر مرجان قنبریان بعنوان مدرس حضور داشتند.

شروع به تحصیل اولین دوره دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی

با استعانت از خداوند متعال اولین دوره دانشجویان ارشد اپیدمیولوژی در سال تحصیلی جدید، برنامه آموزشی خود را از روز شنبه هفتم مهرماه آغاز کردند. اولین دوره با پذیرش ۴ دانشجو و براساس کوریکولوم جدید آموزشی ابلاغی در مورخه ۴/۷/۱۳۹۷ شروع شده است.
برگزاری چهارمین نشست فصلی انجمن اپیدمیولوژیست های ایران

برگزاری چهارمین نشست فصلی انجمن اپیدمیولوژیست های ایران

چهارمین نشست فصلی انجمن علمی اپیدمیولوژیست های ایران با همکاری هیات مدیره انجمن و مشارکت بورد اپیدمیولوژی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شبکه کوهورت کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مورخ بیست و یکم مرداد ماه با موضوع "مطالعات کوهورت،ضرورت، فرصت ها و چالش ها" برگزار می گردد.