به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

۰۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۶:۵۷ کد : ۱۱۹۴۶ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۰۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، عموم مردم و جامعه بزرگ دانشگاه تبریک گفت.
تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ؛ دکتر حسین شیبانی  در این پیام با گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و تقارن آن با دهه مبارک کرامت گفت: دوران دفاع مقدس، بعنوان دوران طلایی مردم ایران در انقلاب اسلامی است چرا که هرچه خودباوری، مقاومت، رسیدن به رشد و بالندگی به ویژه در عرصه تجهیزات دفاعی و رزمی کشور شاهد آن هستیم مرهون همین دوران پر افتخاراست.

وی در ادامه این پیام می افزاید: حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به پیروزی رسید.

دکتر شیبانی گفت: بدون شک، چنین رخداد‌های سرنوشت ساز و سترگی تا همیشه در اذهان باقی خواهد ماند و بازخوانی و ترسیم روزآمد آن برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین، الهام بخش آنان در صحنه‌های رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی و چراغ هدایتی برای گذر از کوره راه‌های سخت زندگی خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ادامه ضمن گرامیداشت سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادو خاطره تمامی شهدای گرانقدر و تبریک این مناسبت غرورآفرین به ملت بزرگ ایران به ویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا و همکاران شاغل در مجموعه بزرگ دانشگاه، توفیقات روزافزون همه ملت ایران و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فعالین عرصه سلامت را از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمود

 دکتر حسین شیبانی - رییس دانشگاه


( ۴ )

نظر شما :