صفحه نخست arrow درباره دانشکده arrow تاريخچه

منوی اصلی

ورود به سایت


دریافت رمز عبور

حاضرین در سایت

آمار

عضو: 33
مطلب: 94
سایت: 1
بازدیدکنندگان: 175243

لینک Rss مطالب

تاريخچه چاپ ایمیل
نگارش یافته توسط MA.Taheri   
11 خرداد 1390 ساعت 10:08

رشته کاردانی بهداشت حرفه اي :

ازسال 1379 پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی بهداشت حرفه ای با هدف تربیت دانش­ آموختگاني كه قادرند با پيش­بيني، ارزيابي و كنترل عوامل مخاطره­زاي محيط كار، سلامت جسماني، رواني و اجتماعي نيروي كار را تا بالاترين سطح ممكن تامين نموده و با به كار گماردن در كارهاي متناسب با قابليت­هاي جسمي و رواني، بهره­وري و اثربخشي آنان  را ارتقاء دهند آغاز و تا كنون تربیت دانشجو در این مقطع ادامه دارد.

رشته کاردانی بهداشت محیط :

   ازسال 1379 پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی بهداشت حرفه ای باهدف تربیت دانش آموختگانی که با درک واقعیت ها و باورهای جامعه قادر به شناسایی عوامل آلاینده محیطی وکمک درحفظ محیط زیست انسانی ازآلودگی ها و پیشگیری ازبیماری­های ناشی ازعوامل محیطی درسطح روستاها وشهرها آغاز و تا کنون تربیت دانشجو در این مقطع ادامه دارد.

 

رشته کاردانی مبارزه بابیماریها :

درسال 1383 اولین دوره پذیرش دانشجو با هدف تربیت نیروهای معتقد، آشنا و عامل به مفاهیم و مبانی و استراتژی های مبارزه با بیماریها و تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه تحت پوشش آغاز وتا سال 1389 تربیت دانشجو در این رشته ادامه داشت.

رشته کاردانی بهداشت خانواده :

درسال 1383 پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی بهداشت خانواده با هدف تربیت نیروهای آشنا، معتقد و عامل به مفاهیم ، مبانی و راهکارهای تامین، حفظ و ارتقای سلامت برای اعضای خانواده آغاز و تا سال 1389ادامه داشت.

 

رشته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی :

ازمهرماه سال 1387 پذیرش دانشجو در این رشته با هدف آموزش و تربیت نیروهای آشنا، معتقد و عامل به مفاهیم ، مبانی و راهکارهای تامین ،حفظ وارتقاء سلامت برای جامعه - خانواده و فرد آغازگردید.

پذیرش دانشجو دراین رشته در نيمسال اول صورت مي­گيرد.

رشته کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط :

  از بهمن ماه سال 1387 پذیرش دانشجو در این رشته با هدف تربیت دانش آموختگانی که در جهت تامین بهداشت محیط جامعه و توسعه پایدار در سطح شهرستان و استان و كشور آغازگردید.

پذیرش دانشجو دراین رشته در نيمسال اول صورت مي­گيرد.

رشته کارشناسی  پیوسته بهداشت محیط :

  از مهرماه سال 1389 پذیرش دانشجو در این رشته آغازگردید تا با توجه به ارزش­های حاکم بر جامعه و مقررات­، قوانین، استانداردهای موجود و براساس دستاوردها، پیشرفت­ها و تحولات منطقه­ای و بین­المللی برنامه­های آموزشی جوانان مستعد و لایق کشور را در این زمینه تخصصی، ارائه نماید.

   دانش آموختگان این رشته افراد متعهد، متخصص وکارآمدی هستندکه قادرند شناسایی، پیشگیری و کنترل آلاینده های محیطی را ازطریق برنامه ریزی طراحی، مدیریت، آموزش و اجرا در سطح مطلوبی انجام داده و باعث ارتقاء فرهنگ بهداشت محیط و سطح سلامت جامعه شده وگام های موثری در زمینه حفاظت ازمحیط زیست بردارند.


رشته کارشناسی پیوسته بهداشت حرفه ای :

  ازمهرماه سال 1389 پذیرش دانشجو در این رشته آغازگردید. ماموریت اصلی رشته، تربیت دانش آموختگانی است که قادرند با پیش بینی، ارزیابی وکنترل عوامل مخاطره­زای محیط کار، سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی نیروی کار را تا بالاترین سطح ممکن تامین نموده و با به کارگماردن درکارهای متناسب با قابلیت­های جسمی و روانی، بهره­وری و اثربخشی آنان را ارتقاء بخشد.


رشته کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی :

  از بهمن ماه سال 1389 پذیرش دانشجو در این رشته با هدف آموزش و تربیت نیروهای آشنا، معتقد و عامل به مفاهیم، مبانی و راهکارهای تامین، حفظ و ارتقاء سلامت برای جامعه- خانواده و فردآغازگردید.

تاریخ بروز رسانی ( 03 بهمن 1395 ساعت 07:52 )