نخستین جلسه "ژورنال کلاب" بسیج دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۰ کد : ۳۳۶۵ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۲۱
به همت دانشجویان، اساتید و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و با هدف ترغیب دانشجویان به مقاله نویسی، نخستین جلسه از سلسله نشست‌های ژورنال کلاب در این دانشگاه برگزار شد.
نخستین جلسه "ژورنال کلاب" بسیج دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

سرپرست تیم ژورنال کلاب بسیج دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درخصوص این برنامه اظهار داشت: ژورنال کلاب نشست‌هایی است که هر بار به روزترین مقالات یک حوزه در آنها به بحث و گفت و گو گذاشته می‌شوند و معاونت علمی بسیج در نظر دارد با برگزاری سلسه جلسات مدون، دانشجویان را ترغیب به مقاله نویسی کند و همچنین مهارت تحلیل مقالات را در آنها بالا ببرد.

عرفان کاظمی اضافه کرد: کادر اجرایی این برنامه در حال حاضر متشکل از خانم‌ها "غزاله یاوری" و "عاطفه ذیروحی" و آقایان "سیناساداتی"، "امیر عباس قاسمی"، "علی لطفی" و "محمد تُکالو" است. 

وی یادآور شد: اولین ژورنال کلاب با ارائه "دکتر رضا جعفری" استاد برجسته ایمونولوژی دانشگاه و با حضور اساتیدی همچون دکتر رحیمی، دکتر نیرومند، دکتر گرمابی دکتر صالحی و خانم ها بلبل حقیقی و نوروزی برگزار شد.

سرپرست تیم ژورنال کلاب بسیج دانشگاه گفت: موضوع مطرح شده "ریتم سیرکادین" بود و در ادامه قصد داریم از استادان رشته های مختلف و دانشجویان توانمند در زمینه ارائه مقاله استفاده کنیم و همچنین تلاش می‌کنیم هر سه شنبه این جلسات برگزار شود.

این دانشجوی ترم پنج پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ادامه با تشکر از امورفرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه برای همراهی در برگزاری این برنامه بیان کرد: از آن جایی که قرار است این نشست‌ها به طور مداوم برگزار شود، انتظار داریم اساتید گرانقدر دانشگاه ما را یاری کنند که البته با رایزنی‌های انجام شده چند تن از اساتید قول مساعدت دادند و امیدوارم بتوانیم جلسات کارآمد و مداومی داشته باشیم.

کاظمی در پایان افزود: برای اطلاع رسانی بیشتر به دانشجویان نیز کانال تلگرامی ایجاد شده که برنامه‌ها و مقالات مورد بحث را به اطلاع آنان برسانیم.


( ۲ )

نظر شما :