معاون مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی شاهرود:

مرگ در استخر کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۴ کد : ۲۴۸۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۲۰
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: ناصر سلمان پور معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود بابیان اینکه مرد ۴۰ ساله ای در استخر کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود غرق شده ، بیان داشت : این فرد از ساکنان بومی منطقه نبوده است.
مرگ در استخر کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود

ناصر سلمان پور ، با بیان اینکه یک مورد غرق‌شدگی در استخر ذخیره آب کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود به مرکز اورژانس گزارش شد، بیان داشت: با تلاش آتش‌نشانی این فرد از آب بیرون کشیده شد که شواهد نشان می‌داد از زمان مرگ وی مدت زیادی گذشته است.

وی ضمن بیان اینکه این مرد مجهول‌الهویه، از ساکنان بومی این روستا نبوده است، افزود: این مرد ۴۰ ساله از درب استخر وارد نشد و از زیر فنس به داخل آن رفته بود که علت و جزئیات این حادثه مشخص نیست.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود بابیان اینکه استخرهای ذخیره آب کشاورزی محل مناسبی برای شنا نیست، ابراز داشت: با توجه به نزدیک شدن ایام گرم سال بسیاری از مردم تصور می‌کنند که می‌توانند در این استخرها شنا کنند متأسفانه مواردی از غرق‌شدگی در این استخرها سال‌های قبل گزارش شد و لذا از مردم تقاضا می‌کنیم از شنا در حاشیه رودخانه‌ها، سدها و استخرها به‌طور جد خودداری کنند.

کلید واژه ها: مرگ در استخر کشاورزی معاون مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی شاهرود: روستای سعدآباد شاهرود


( ۱ )

نظر شما :