همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس:

افزایش شور و نشاط در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۲ کد : ۱۲۵۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۲۴۱
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امروز با شروع ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید شور و نشاط خاصی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برپا بودکه حکایت از آغاز شور انگیز فصل تحصیلی تازه و شروع کلاس‌های درس در مهر ماه دارد.
افزایش شور و نشاط در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید

گفتنی است در حال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حال در 8 مقطع و 27 رشته دانشگاهی که شامل ۳رشته در  مقطع دستیار تخصصی بالینی، ۳رشته در مقطع دکتری تخصصی علوم پایه  (Ph.D )،۵  رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته،۱ رشته در مقطع MPH،۱ رشته در مقطع دکتری پزشکی ،10 رشته در مقطع کارشناسی و ۲ رشته در مقطع کاردانی در دانشکده‌های پزشکی ، پرستاری و  مامایی  پیرا یزشکی و دانشکده بهداشت  مشغول به تحصیل می باشند.

در روند توسعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سال‌های اخیر شاهد افزایش تعداد رشته‌ها و پذیرش دانشجو در این دانشگاه می باشیم به طوری که در همه مقاطع تحصیلی از جمله رشته های تحصیلات تکمیلی و دکتری تخصصی و نیز رشته های نوین مانند رشته مهندسی، بافت رشته زیست فناوری پزشکی و رشته تکنولوژی پرتو شناسی می باشیم.

شایان ذکر است برنامه‌های متنوع علمی وفرهنگی برای دانشجویان همراه با جشن دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه برگزار خواهد شد که این فعالیت ها در طول سال با محوریت خود دانشجویان ادامه خواهدداشت.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی شاهرودشروع سال تحصیلی جدیدآغاز هفته دفاع مقدسشروع ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید


( ۱۰ )

نظر شما :